Gabi Jędrzejczyk

Gabi jest niepoprawną optymistką, która zawsze i wszędzie widzi słońce. Zamiast uciekać przed sztormem, Gabi uczy się „surfować” i dosiadać dzikie fale. Najwyższą wartością jest dla niej miłość, którą obdarowuje ludzi, zwierzęta i całą Matkę Naturę. Uczy umiejętności odnalezienia ścieżki miłości i zrozumienia samej siebie. Dzięki temu podczas szkoleń i kursów z Gabi, kursanci zyskują całkiem inny, nowy i  empatyczne spojrzenie na psa oraz uczą się nawiązywania z nim relacji i budowania więzi serca z sercem. 

Wtedy właśnie w groomingu zaczyna dziać się magia…

Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu oraz zdobytej wiedzy, Gabi ma zaszczyt towarzyszyć swoim kursantom i prowadzić ich przez niesamowitą przygodę w świecie groomingu i w świecie psów. Wspiera ich, zaraża optymizmem, pomaga w rozwoju, a czasami, kiedy widzi, że jest to potrzebne, delikatnie ich popycha, aby odważyli się zrobić kolejny krok do przodu. Uwierzcie, jej magiczne pytanie „Co byś zrobił, gdybyś przestał się bać?” – potrafi zdziałać cuda.

Gabi serdecznie zaprasza Was do tej właśnie podróży w jej towarzystwie.

Baggio Nontiscordardime

To On dał początek Centrum Groomingu. Będąc trudnym adoptowanym psem, „zmusił” Gabi (swoją nową panią) do zdobywania i pogłębiania wiedzy na temat pracy z psami problemowymi. Dzięki wytrwałej nauce, wyszedł w końcu na pudla. Brał udział w wielu kursach i szkoleniach prowadzonych w Centrum Groomingu, uczył kursantów szacunku do psów, uważnej obserwacji psiego zachowania, psiego języka i uwrażliwiania się na psią mowę ciała. Baggio odszedł za tęczowy most w grudniu 2021 r. 

Juan Nontiscordardime (Dago)

Cudowny pudel, radosna istota, nadworny rozweselacz. Wnosi ogrom radości, uśmiechu, zabawy, biega to tu to tam i nieustannie sprawdza, czy każdy kursant otrzymał odpowiednią dawkę pozytywnej psiej energii. Oczywiście służy też za modela do nauki pielęgnacji. Jego ulubiona zabawa, to aportowanie zabawek. 

Ragnar Hannoveria James Bond (Radziu)

Aktualna maskotka szkoły, najmłodszy i największy psiak w Centrum Groomingu. Jego główne zadanie to wprowadzanie spokoju i relaksu podczas zajęć. Potrafi całymi dniami wylegiwać się na podłodze, uwielbia się przytulać, kocha drapanie za uchem, a podczas przerw, chętnie wyprowadza kursantów na spacery. Od czasu do czasu również służy jako model, do praktycznej nauki zawodu. 

Luna

Niesamowity owczarek płci pięknej, najmłodsza stażem.  Luna wzięła swój los w swoje ręce i pewnego znalazła się w naszej rodzinie. Uczy kursantów łapania dystansu do emocji, by nie przyjmować na siebie emocje innych i towarzyszyć innym w ich drodze. Jest niesamowitą nauczycielką, która potrafi wspierać innych w drodze, w przeżywaniu chwil i tych dobrych i tych mniej kolorowych. 

Marcin Bryk

Strażnik, ostoja i finansowy ninja Centrum Groomingu. Jego niekonwencjonalny sposób myślenia, pozytywna energia, takt i wyczucie tego biznesu są dopełniającym męskim pierwiastkiem w całej przestrzeni Centrum. 

To z nim najczęściej rozmawiacie, kiedy chcecie zapisać się na kurs. To on wysyła Wam maila ze szczegółami wydarzenia. Wspiera organizację szkoleń i z prawdziwą  wirtuozerią potrafi dobyć wiertarki kiedy trzeba, przygotowując model dogi, główki i inne akcesoria. Wszystko po to by Wasze szkolenie było jak najbardziej skuteczne. 

Marcin wspiera też groomerów pod kątem zakładania i prowadzenia działalności i nie jednej osobie pomógł już wyjść z labiryntów zagmatwanych przepisów prawa.