Sprawdź teraz: CZERWONA PIGUŁKA – Ekspresowe szkolenie dla groomerów.

Od 2011 r. organizujemy dla Was najwyższej jakości kursy i szkolenia związane z pracą groomera. Tworzymy i wyznaczamy trendy, promujemy wysoki poziom nauczania, dajemy Wam najwyższą jakość, komfort, swobodę i przyjemność w nauce.  

Współpracujemy z najlepszymi mistrzami groomingu z całego świata: Rosja, Hiszpania, Chiny, Malezja, Korea Płd., Japonia, Włochy, Finlandia, Tajlandia, Węgry. 

Jesteśmy jedyną w Polsce szkołą groomingu, której instruktorka – Gabi Gabriela Jędrzejczyk – szkoliła się w Chinach w ramach międzynarodowego projektu współpracy szkół groomerskich. Tam poznała tajniki azjatyckich Mistrzów Groomingu z Chin, Korei Płd. i Malezji. Dzięki temu możemy dzielić się z Wami technikami strzyżenia, które są podstawą pracy najlepszych groomerów w całej Azji. 

Od 2022 roku, jako jedyna szkoła w Polsce, jesteśmy szkołą partnerską G-Point Academy i mamy wielką przyjemność pracować z George Goginashvili. Nasz program edukacyjny uzupełniliśmy o program G-Point Academy, dzięki czemu mamy bogatszą ofertę dla naszych kursantów.

Wielu wspaniałych groomerów miało już okazję poznać naszą wysoką jakość, fantastyczną energię, niepowtarzalny klimat i to wyjątkowe „coś”, co znaleźć i poczuć można tylko w Centrum Groomingu, co jest nie do podrobienia i nie da się skopiować. 

Jeśli jeszcze nie miałaś/eś okazji nas poznać, serdecznie Cię zapraszamy i czekamy na Ciebie.  

A i jeszcze jedno:) Nieustannie jesteśmy wzorem dla młodych firm szkolących w branży groomerskiej:)